Neoficiální a nekomerční www věnované mé 4 taktní 50 cmm HERO GIZMO PANTHER 4S aneb HONDA za rozumné prachy


  • Použitý licenční motor Honda 50ccm je pro znalce 4 taktní techniky "srdeční záležitost". Burácivý tón motoru při přidání plynu je vystřídán "šepotem květin" na volnoběh. Tož chlapi - "hlas" to má jak malej Harley Baby. Je vybaven sytičem, ale i bez něj startuje velice ochotně. V odstupňování 4 stupňové převodovky jsou patrny veliké zkušenosti techniků Hondy. Rychlosti 80km/h dosahuje hravě i s plným zatížením. Vhodně voleným sekundárním převodem je možno max. rychlost ještě zvýšit! Zdánlivě to připomíná Babettu - ...ale je to opravdu jen zdání.
    Upozorňuji na to, že tyto www jsou nekomerční a neziskové Na jakékoli návody a postupy Vám nedávám záruku. Některé informace mohou být již zastaralé.    POKUD NEMÁTE VLEVO NAVIGAČNÍ LIŠTU, NAKLIKNĚTE, PROSÍM, TENTO ODKAZ.

    All information Lukša Roman © 2003. Optimální nastavení 1024 x 768 True Color 16 bit. IE 6.0 a vyšší, písmo střední v celoobrazovém režimu, s použitím scriptů !!!  UPOZORŇUJI - www.věnované 4 taktnímu motocyklu Hero Gizmo jsou nekomerční a neziskové !!! Jakékoli informace uvedené na těchto www jsou bez záruky. Nejsem prodejce moto techniky a nemám žádné komerční aktivity kolem jakýchkoli motorů !!! Tyto stránky jsou hostovány na www.vprdeli.com  TECHNIKA PRO A PROTI ŠPIONÁŽI. Jedná se pouze o moji soukromou iniciativu.